بهترین شرکت سوله سازی

بهترین شرکت سوله سازی ایران

با توجه به رشد صنعت، شاهد فراگیر شدن سوله و سازه های فلزی از دهه ۳۰ شمسی به بعد بوده ایم که امروزه به یکی از واحدهای صنعتی مهم کشور تبدیل شده است. اصولا از سوله ها برای مستقر کردن صنایع، استقرار تجهیزات و ماشین آلات صنعتی، سالن های ورزشی، تعمیرگاه ها و … استفاده می شود پس استحکام سوله، اسکلت آن و همچنین استاندارد بودن سوله حرف اول و آخر را می زند.

شرکت های متعددی در زمینه سوله سازی و سازه های فلزی فعالیت دارند اما آیا همگی آنها سوله استاندارد و اصولی ارائه می کنند؟ امنیت سوله، استاندارد و استحکام سه ضلع اساسی سوله سازی هستند مجموعه ای می تواند عنوان بهترین شرکت سوله سازی را یدک بکشد که از این سه اصل پیروی کند. پس قبل از تصمیم گیری برای طراحی و اجرای سازه فلزی مورد نظرتان، بهتر است با برترین شرکت های سوله سازی در ایران آشنا شوید.

برترین شرکت های سوله سازی کدام است؟

بهترین شرکت سوله سازی در ایران

در چند دهه اخیر شاهد رشد روز افزون صنایع فولاد و به تبع آن رشد صنعت سازه های فلزی بوده ایم. امروزه شرکت ها و مجموعه های متعددی در این زمینه فعال هستند اما تنها مجموعه ای می تواند عنوان بهترین شرکت سوله سازی در ایران را به دوش بکشد که استاندارهای تولید و اجرا را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی نماید و متاسفانه در دهه های گذشته کمتر مجموعه ای در این خصوص به صورت کاملا موفق عمل نموده است … .

وجود تجهیزات پیشرفته برای کنار هم قرار گیری قطعات و مونتاژ، مدرن و بروز بودن تجهیزات همچون دستگاه های برش، جوشکاری، کمپرسورها و … نیز نقش بسزایی در کیفیت نهایی سازه دارند و متاسفانه هر مجموعه ای قادر به تهیه و تجهیز خود در سطح کیفی بالا نیست. از طرفی اطلاع از استاندارهای جهانی نیز حائز اهمیت است. می توان گفت یکی از فاکتورهای اساسی و مهم در کیفیت سازه هم راستا بودن با استانداردهای جهانی است که این مورد هم تجمیع متخصیص و حرفه ای ها، دانش روز و تجربه ای بالا را می طلبد.

اما کدام مجموعه سوله سازی کادری مجرب و حرفه ای، تجربه ای چند ده ساله و دانشی همگام با استانداردهای جهانی را گردآوری و ادعای بهترین بودن را دارد؟ بهترین نه در سطح ایران، بلکه در سطحی بین المللی عنوان بهترین شرکت سوله سازی برازنده مجموعه ای است که در اجرای پروژه های خود فاکتورهای اساسی را نیز در نظر گیرد و متمایز عمل کند.

فاکتورهای کلیدی در انتخاب بهترین شرکت سوله سازی

بهترین شرکت سوله سازی در سال 1402

در ادامه به مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب بهترین شرکت سوله سازی پرداخته ایم. این موارد عبارت‌اند از:

 1. تجربه
 2. کیفیت
 3. مشتری مداری و اخلاق حرفه ای
 4. تکنولوژی
 5. قیمت نهایی ساخت و ساز از طراحی تا اجرا

در ادامه به توضیحات هرکدام پرداخته‌ایم.

۱. تجربه

یک فاکتور مهم و کلیدی در انتخاب بهترین شرکت سوله سازی از میان ده ها گزینه است شرکتی که تجربه قابل توجهی در این صنعت مهم و حیاتی داشته باشد بی شک در اولویت انتخاب قرار خواهد داشت.

تجربه فاکتوری کلیدی و البته حیاتی است چرا که هیچ گاه دانش به تنهایی، ظرف کیفیت را پر نمی کند این مفهوم یعنی شرکت با تجربه، با چالش های متعددی مواجه و با آن ها دست و پنجه نرم کرده است پس می داند و می تواند دانش را با تجربه در هم آمیخته و کیفیتی مطلوب ارائه کند. از طرفی حین ساخت و ساز می داند با مشتری چطور برخورد کند، چه سازه ای برای مشتری کاربردی است و چه عملکردی برای او بهتر است.

۲. کیفیت

دومین گزینه در انتخاب یک شرکت سوله سازی برتر توجه به کیفیت خروجی های مجموعه است. زمانی که تصمیم دارید یک سازه را به شرکت سوله سازی بسپارید تا ۰ تا ۱۰۰ آن شامل طراحی و پیاده سازی را به مرحله اجرایی برساند به پروژه های پیشین این مجموعه نیم نگاهی بیندازید. قطعا گذشته آن ها، آینده شما خواهد بود.

استفاده از مواد و مترال مرغوب و با کیفیت منجر می شود که سازهای شما علاوه بر استحکام و پایداری از عمر و دوام بسیار بالاتری برخوردار باشند مبادا کیفیت را فدای قیمت نهایی کنید! توصیه می کنیم از شرکت هایی که برای کاهش هزینه ها از کیفیت متریال می کاهند دوری کنید.

۳. مشتری مداری و اخلاق حرفه ای

نیاز سنجی مشتری از اصول مهم و اساسی است و باید این مورد را همواره در راس امور قرار داد چنانچه نیازسنجی اولیه به درستی صورت گیرد هر چقدر طراحی و نظارت و اجرا با کیفیت باشند باز هم اصل رضایت مشتری محقق نخواهد شد چرا که نیازسنجی اشتباه بوده است پس شرکتی که تعامل بالا داشته و انعطاف پذیری خوبی از خود نشان دهد زودتر مورد اعتماد واقع خواهد شد و اعتماد نیز برند شما را قوی تر می کند.

۴. تکنولوژی

تکنولوژی و استاندارهای شرکت سوله سازی یکی دیگر از فاکتورهای مهمی است که نباید از آن چشم پوشی کرد. در دنیای امروزی که همه صنایع به سرعت در حال پیشرفت و بروزرسانی هستند آپدیت بودن حرف اول را می زند شرکت ها برای پیشی گرفتن از رقبا همواره باید روی مقوله آموزش، تکنولوژی و همسو شدن با استاندارد بین المللی تمرکز کنند. شرکتی پیشرو است که از تکنولوژی های مدرن کمک گرفته و بر سرعت و بهبود کیفیت خروجی خود بیفزاید. بدین ترتیب شاید اجرای پروژه نیز با سرعت مطلوب تری صورت گیرد.

۵. قیمت نهایی ساخت و ساز از طراحی تا اجرا

فاکتورهای مهمی روی قیمت نهایی سازه تاثیر گذار هستند و این امر کاملا قابل درک و منطقی است شفاف سازی برای مشتری امری مهم تلقی می شود پس اگر تمایل دارید در لیست برترین شرکت های سوله سازی باشید در ابتدا یک نیازسنجی کلی انجام داده، برآورد کنید و دید شفافی را به مشتری خود بدهید. ارائه قیمت های معقول و منطقی در کنار حفظ کیفیت می تواند یکی از مهم ترین عوامل متمایز کننده شرکت های سوله سازی باشند. برای اطلاعات بیشتر مقاله هزینه ساخت سوله را بخوانید.

لیست ۱۰ تا از بهترین شرکت سوله سازی در ایران

10 شرکت برتر سوله سازی

در ادامه چند مجموعه برتر سوله سازی در ایران و خدمات آن ها را بررسی خواهیم کرد. نام شرکت ها را در زیر مشاهده می کنید:

 1. شرکت سوله سازی اعتمادسازه
 2. بناگستر سوله ساز
 3. نوین سوله
 4. ری سوله
 5. سوله ایران
 6. سازه آزمون فولاد
 7. دنیال صنعت
 8. جهان سوله
 9. ناموران فولاد ایرانیان
 10. سپهر سوله

که به معرفی، مزایا و معایب هرکدام پرداخته ایم.

۱. شرکت سوله سازی اعتماد سازه

بهترین شرکت سوله سازی اعتمادسازه

شرکت اعتمادسازه یکی از برترین و بروزترین شرکت های سوله سازی و ساخت سازه های فلزی از نظارت تا اجرا در ایران است. این شرکت با بیش از یک دهه تجربه موفق و انجام پروژه های متعدد در اقسی نقاط ایران در حوزه ساخت سازه های فلزی، به یکی از شرکت های مطرح امروزی تبدیل شده و مجری برخی از بزرگترین پروژه های سازه فلزی در ایران بوده است.

از با تجربه ترین های این حوزه، مجموعه ای بزرگ با کادری متخصص که کیفیت و استاندارد سازی را سر لوحه کار خود و در راس امور قرار داده است و نامی آشنا در میان صنعتگران و تولیدکنندگان در دهه اخیر بوده است. ساخت بزرگ ترین سوله ها در سرتاسر ایران از جمله شهر کرمان در کارنامه کاری اعتماد سازه می درخشد.

این مجموعه علاوه بر سوله سازی و محاسبات سوله در زمینه های متعدد از جمله ساخت و ساز پل های مخصوص عابر پیاده، جرثقیل سازی، اجرای جرثقیل سقفی و … فعالیت دارد. اعتماد، واژه ای شیرین اما دور برای هرکسی. همسو بودن با استاندارهای جهانی و دانش فنی متخصیصی منجر شده که اعتمادسازه نامی واقعا برازنده و شایسته برای این مجموعه باشد.

از جمله ویژگی های منحصر به فرد تیم اعتمادسازه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بیش از یک دهه سابقه درخشان در زمینه سوله سازی
 • عملیاتی سازی انواع سوله سبک و سوله سنگین در تمامی استان های ایران
 • تیم مجرب و حرفه ای با دانش و کار اصولی
 • استفاده از فولاد با کیفیت به منظور افزایش نسبی کیفیت سوله و جلوگیری از خطرات احتمالی
 • متخصصین محاسباتی قوی برای اجرای محاسبات اولیه ساخت و ساخت
 • تمرکز بر روی بهره وری به شیوه های نوین

از جمله ویژگی های رقابتی اعتمادسازه می توان بهره گیری از تجربه چندین ساله و تخصص کارشناسان، بروز بودن دانش فنی و مشتری مداری اشاره کرد این شرکت در طول سال های اخیر موفق به جلب رضایت مشتریان با ارائه خدماتی با کیفیت بسیار مطلوب بوده است پروژه های بسیار بزرگ از طراحی تا اجرا در کارنامه اعتمادسازه می درخشد. برای مشاهده نمونه کارها می توانید به صفحه پروژه ها مراجعه کنید و اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید با شماره ۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷ تماس بگیرید.

۲. بناگستر سوله ساز

بناگستر سوله ساز

مجموعه ای بزرگ و نامدار در ایران متشکل از زیر مجموعه های بزرگ و کوچک که فعالیت رسمی خود را حدودا از اواخر دهه ۹۰ شمسی آغاز نمود. دفتر اصلی این مجموعه واقع در تهران و شرکت های زیر مجموعه در سایر استان ها از جمله کرمان و قزوین در حال فعالیت می باشند. این مجموعه تا به این لحظه دارای ۶ سال سابقه فعالیت در زمینه سوله سازی است و رشد چشمگیری داشته به نحوی که توانسته پرچم این صنعت مهم را برافراشته و پروژه هایی در کشورهای قطر و عراق نیز به مرحله اجرایی برساند.

۳. نوین سوله

نوین سوله

یکی دیگر از مجموعه های پرفروشی که در دهه قبل توانسته نامی آشنا میان صنایع سوله سازی کسب و کارنامه ای درخشان ارائه دهد. نوین سوله با نام تجاری تارتن سازه نیز شناخته می شود ده سال سابقه و کمک گرفتن از کادر حرفه ای از ویژگی های نوین سوله است. این مجموعه نیز در حال فعالیت در ایران و خارج از کشور است و از ویژگی های آن می توان به ساخت سوله های سبک اشاره نمود که البته با توجه به میزان فولاد مورد نیاز سازه این امر برای سفارش دهنده سوله، کمی شبه انگیز خواهد بود! ویژگی های نوین را عبارتند از:

 • سبک سازی سوله با هدف کاهش قیمت تمام شده
 • مانور روی کاهش هزینه ها با تغییر در متریال
 • تمرکز بر روی افزایش استحکام و پایداری سوله همگام با سبک سازی سوله

شعار اصلی این مجموعه ساخت و ساز با قیمت هایی پایین و ارزان است. تصمیم با شماست اگر به دنبال سوله های ارزان قیمت یا سوله هایی با قیمت تمام شده پایین هستید نوین سوله پیشنهاد می شود.

۴. ری سوله

ری سوله

شرکت ری سوله با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه ساخت سازه های فلزی، یکی دیگر از بهترین شرکت های سوله سازی و سازه های فلزی در ایران بشمار می رود. این شرکت با بهره گیری از تیم فنی و بر پایه تکنولوژی های مدرن، توانسته پروژه های بزرگی را در زمینه های صنعتی پیاده سازی کند.

ری سوله از قدیمی های صنعت سوله سازی است بیش از ۱۵۰ پروژه ساخت و تولید در سرتاسر ایران داشته و توانسته در این صنعت نام آفرینی کند. این مجموعه در جاده تهران-قم واقع شده است. مجموعه ای که توانسته علاوه بر ساخت و اجرا، در حوزه صادرات نیز بدرخشد. از ویژگی های این شرکت موارد زیر می باشد:

 • فعال در حوزه صادرات
 • دارای تیم مجرب و فنی
 • دارای ماشین آلات صنعتی و حرفه ای

ری سوله شعار طراحی بهینه و ایمن سر می دهد و جلب رضایت مشتریان را در راس امور کاری خود قرار داده. دو کارخانه ری سوله یکی در جنوب تهران و دیگری شهریار از توابع تهران دایر است. این مجموعه توانسته سازه های فلزی خود را به کشورهای همجوار از جمله عراق و ترکیه صادر نماید. ساخت اسکلت های فلزی، سوله های ساده و جرثقیل‌های سقفی از جمله خدمات مجموعه ری سوله در ۳ دهه اخیر بوده است.

۵. سوله ایران

سوله ایران

سوله ایران با نام انحصاری بانک سوله ایران یکی دیگر از بهترین شرکت های سوله سازی در ایران است. مجموعه ای بزرگ که توانست علاوه بر سوله سازی فعالیت هایی همچون طراحی و تولید عرشه های فولای، پوشش سقف سوله و دیوار، نصب و اجرای سازه های فلزی و … را نیز در کارنامه کاری خود به ثبت برساند و فعالیت رسمی خود را حدودا از دهه هشتاد شمسی آغاز و تاکنون به فعالیت های خود در حوزه ساخت و ساز سوله و خرید و فروش آن ادامه داده است.

از معدود مجموعه هایی است که در زمینه خرید و فروش سوله های دست دوم نیز فعالیت دارد. سوله ایران در زمینه های زیر در حال فعالیت است:

 • طراحی و پیاده سازی انواع سوله های سبک و از پیش تولید شده
 • خرید و فروش سوله های نو و دست دوم
 • اجرایی کردن اسکلت های آماده
 • تولید عرشه های فولادی

این مجموعه در خصوص فروش سوله دست دوم نیز فعالیت دارد.

۶. سازه آزمون فولاد

سازه آزمون فولاد

این شرکت فنی مهندسی در سال ۸۵ با نام تجاری سازه آزمون فولاد به ثبت رسمی رسید در زمینه بازرسی و جوشکاری فنی تخصص دارد و به عنوان یک شرکت فنی مهندسی به عنوان ناظر، بازبینی فنی صورت داده و جوشکاری سازه های فلزی را به صورت تخصصی پیاده سازی می کند. استفاده از تجهیزات فنی پیشرفته و به روز نقطه قوت این مجموعه است.

سازه آزمون فولاد به صورت تخصصی در زمینه جوشکاری و فروش تجهیزات مرتبط با سازه های فلزی و سوله در حال فعالیت است و در حال حاضر به یکی از شرکت های مادر و متخصص در این زمینه در ایران تبدیل شده است. دو حوزه خدماتی اصلی این مجموعه به شرح زیر است:

 • بازرسی جوشکاری سازه های فلزی
 • فروش تجهیزات مرتبط با پیاده سازی و اجرای سازه های فلزی

۷. دنیال صنعت

دنیال صنعت

دانیال صنعت در سال ۱۳۸۷ تاسیس شد و با تجربه ای بالغ بر دو دهه از دیگر شرکت های برتر در حوزه ساخت و اجرای سوله و سازه های فلزی در ایران محسوب می شود. این شرکت با تکیه بر تکنولوژی مدرن و تجربه کارشناسان خود، تاکنون موفق به اجرای پروژه های بزرگی در ایران شده است. این مجموعه خدمات زیر را در صنعت سوله سازی ارائه می کند:

 • فروش سوله های دست دوم
 • اجرای سوله های سبک
 • پیاده سازی سوله تیرورقی (نوعی از سوله های قدیمی)
 • اجرای سوله یو بی ام (این سوله ها اصلا برای صنایع دامی مثل پرورش دام و طیور مناسب نیست از طرفی به جای فولاد از ورق های گالوانیزه در ساخت سوله استفاده می شود.)

۸. جهان سوله

جهان سوله

صنایع فلز جهان نما با نام تجاری جهان سوله شعار اصلی کیفیت، قیمت پایین و تحویل فوری و سریع را سر می دهد. این شرکت نیز مانند سایر شرکت های سازه های فلزی معرفی شده در زمینه ساخت و اجرای پروژه های سوله سازی در حال فعالیت است.

این مجموعه از سال ۱۳۸۶ در یکی از شهرستان های اصفهان دایر شد و تاکنون توانسته پروژه های بزرگی همچون سوله سازی در بندر ماهشهر با زیربنای بیش از ۱۲۰۰ متر و اجرای پروژه نصب سوله شرکت نفت را در پروژه کاری خود بگنجاند و از بهترین شرکت های سوله سازی در استان اصفهان تلقی می شود. از خدمات این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طراحی ۰ تا ۱۰۰ سازه های فلزی
 • جرثقیل سقفی
 • اجرای انواع اسکلت های فلزی

۹. ناموران فولاد ایرانیان

ناموران فولاد ایرانیان

شرکت تکوین پایه فولاد ایرانیان که با نام ناموران فولاد ایرانیان نیز شناخته می شود از سال ۸۴ فعالیت خود را آغار و در سال ۱۳۹۸ به ثبت رسید و به صورت رسمی فعالیت خود را ادامه داد. این مجموعه در حوزه اجرای تاسیسات عمرانی فعالیت دارد و در بازه زمانی بسیار کوتاه توانست در لیست شرکت های مورد اعتماد سوله سازی جای گیرد. این مجموعه در زمینه های زیر فعال است:

 • ساخت‌وساز سوله های فولادی
 • مونتاژ سازه های فلزی
 • مشاوره در خصوص نصب و اجرای سوله

۱۰. سپهر سوله

سپهر سوله

تقریبا از چند دهه گذشته سازه های فلزی در صنعت ساخت و ساز بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته اند. سازه های فلزی مزیت های بیشماری نسبت به سبک سنتی و سازه های بتنی دارند برهمین اساس یک جایگزین و رقیب قدر برای سازه های سنتی شناخته شده اند. در ایران نیز شرکت های فعال در زمینه سوله سازی و سازه های فلزی وجود دارند که به دلیل کیفیت بالا، مشتری مداری و ارائه قیمت مناسب، مورد استقبال مشتریان قرار گرفته اند همچون گروه صنعتی سپهر سوله.

 • ارائه قیمت های پایین (البته دقت داشته باشید که برخی مجموعه ها برای کاهش هزینه ها در انتخاب متریال تغییراتی اعمال می کنند این مورد را در خصوص شرکت های که ادعای قیمت پایین دارند بررسی کنید.)
 • استفاده از نرم افزارهای به روز در طراحی سوله و سازه های فلزی
 • کادری متخصص و مجرب

سپهر سوله در زمینه مشاوره و طراحی در حال فعالیت می باشد و یکی از مجموعه های برتر ایران است که در خصوص طراحی و اجرای سازه مورد نظرتان می توانید از آن مشورت بگیرید.

برخی دیگر از ویژگی های بهترین شرکت سوله سازی

ویژگی های بهترین شرکت سوله سازی

یکی از فاکتورهای مهم و اساسی در سفارش طراحی و ساخت سوله تا نهایی سازی آن، مقوله قیمت نهایی است. عوامل متعددی در قیمت نهایی سواله تاثیر گذاز هستند همچون نوع سوله، متراژ، محل نصب، نیازهای اولیه، موقعیت جغرافیایی و … .

اما بهتر است مجموعه ای را برای اجرا و ساخت سوله فلزی خود انتخاب نمایید که علاوه بر ارائه قیمتی مناسب فاکتورهایی چون رعایت استانداردهای جهانی، همسو بودن با دانش روز سوله سازی، کیفیت مترال مورد استفاده، رعایت اصول و مقاوم سازی را مد نظر داشته و در اجرای خود بکار گیرند. برخی از فاکتورهای کلیدی که قبل از انتخاب شرکت سوله سازی باید در نظر داشته باشید به شرح زیر هستند مجموعه ای می تواند ادعای بهترین شرکت سوله سازی ایران را در سر و زبان بپروراند که بر اصول زیر پایبند باشد:

 1. رعایت اصل مقاوم سازی و استحکام سوله
 2. ارائه قیمت های مناسب و معقول
 3. داشتن تیم مجرب با دانش فنی بالا
 4. تجربه بالا و داشتن پروژه های موفق در طراحی و اجرا
 5. طراحی استاندارد
 6. همسو و هم راستا بودن با استانداردهای جهانی
 7. استفاده از متریال با کیفیت و مرغوب (پرهیز از تفکر کاهش هزینه با متریال نامطلوب)
 8. دارای بودن اخلاق حرفه ای و متعهد بودن
 9. رعایت اصول و قوائد حرفه ای گری و مشتری مداری
 10. نیاز سنجی درست و اصولی
 11. رعایت شاخص های کلیدی در سوله سازی (که البته کار هر مجموعه ای نیست!)

همچنین موارد دیگری نیز می باشد که می توان به موارد بالا اضافه کرد.

نتیجه گیری

همان طور که گفته شد در چند دهه اخیر صنایع فولاد و صنایع مرتبط با این حوزه رشد چشمگیری داشته اند و به تبع از آن شاهد رشد شرکت های سوله سازی بوده ایم. از آن جایی که سازه های فلزی مزیت های خوبی دارند به سرعت جایگزینی برای سازه های بتنی شدند سپس صنعت ساختمان و سازه های فلزی به عنوان یکی از اصلی ترین حوزه های کسب و کار مطرح شد. بخش اعظمی از اقتصاد کشور بر پایه صنایع فولادی و حوزه های مرتبط در گردش است. در این میان، شرکت های سوله سازی و سازه های فلزی، به عنوان اصلی ترین نقش آفرینان در این صنعت، در حال رقابت هستند.

در این راهنما سعی کردیم ۱۰ مورد از بهترین شرکت های سوله سازی در ایران را معرفی کنیم. شرکت ها با تکیه بر دانش خود، منابع انسانی متخصص، نیاز سنجی مشتریان و رعایت اصول حرفه ای و اخلاقی می توانند در رشد این صنعت مهم و اساسی پیش قدم شده و در بازار جهانی نیز بدرخشند.

8 دیدگاه دربارهٔ «بهترین شرکت سوله سازی ایران»

 1. گروه صنعتی خسروشاهی

  سلام من افرا عبدالهیان هستم
  مدیر فروش گروه صنعتی خسروشاهی
  ما تولید کننده و مجری انواع درب های اتوماتیک از جمله کرکره ای صنعتی مناسب برای سوله ها و مناطق بادخیز و همچنین درب های فست یا (های اسپید) مناسب برای کارخانه ها و مراکز صنعتی هستیم و بیش از ۵۵سال در این زمینه سابقه ارزشمند داریم.
  باعث افتخار هست اگر بتونیم با مجموعه ارزنده شما همکاری داشته باشیم.
  ۰۲۱******۱۸
  ۰۹۱۲*****۳۵
  داخل وتساپ بخشی از رزومه رو خدمتتون ارسال میکنم

  1. سلام و وقت بخیر، متشکریم از پیشنهاد همکاری شما. پیام تون برای مدیریت ارسال شد.

 2. سلام خدا قوت قصد ساخت یک سوله برای گاوداری داریم که سبک هم باشد عرض حدود ۱۵ متر باشد اگر امکان دارد عکس یا نقشه آخرین مدل های سوله را برای ما ارسال فرمایید و بفرمایید هر مترمربع چقدر آهن لازم دارد

  1. سلام جناب حسن، پیام تون برای تیم بازرگانی ارسال شد. به زودی برای مشاوره با شما تماس میگیرن. تصاویر مورد نیاز براتون ارسال میشه.

  1. سلام جناب فراهانی، وقت بخیر، پیام شما برای تیم بازرگانی ارسال شد و به زودی در واتساپ به شما پیام میدن.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷

مشاوره و استعلام قیمت رایگان