...
سوله سازی در عراق

سوله سازی در عراق

سوله سازی با توجه به مزایای زیادی که دارد در اقصی نقاط جهان مورد استقبال قرار می‌گیرد. کشور عراق هم یکی از مناطقی است که ساخت سوله در آن رونق خاصی دارد. سوله سازی در عراق شرایط و قوانین خاص خود را دارد.

برای مشاوره رایگان درباره سوله سازی در عراق با شماره ۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷ تماس بگیرید.

امروزه بسیاری از شرکت‌های ایرانی، برای ساخت سوله در عراق پیشقدم می‌شوند. اما وضعیت سوله سازی در عراق به چه شکل است؟ هزینه نهایی ساخت سوله در عراق چقدر می‌شود؟ در این مطلب قصد داریم تمام جوانب سوله سازی در عراق را ارزیابی کنیم.

وضعیت سوله سازی در عراق

ساخت سوله در عراق

اجرای سوله در کشور عراق، رواج زیادی پیدا کرده است. در سالیان اخیر برخی از شرکت‌های ایرانی سوله سازی، برای نصب انواع سازه به این کشور خدمات می‌دهند. اغلب سوله‌ها در این کشور با استفاده از فناوری‌های روز دنیا و با کمترین میزان فولاد ساخته می‌شوند. ساخت سوله در کشور عراق با سبک‌ترین وزن ممکن انجام می‌شود. این سوله‌ها باید با مجوز ساخته شوند و تأییدیه سازمان نظام مهندسی را داشته باشند.

برای مشاوره رایگان درباره سوله سازی در عراق با شماره ۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷ تماس بگیرید.

از مهم‌ترین نکات سوله سازی در عراق، می‌توان به استفاده از بهترین مواد اولیه در سازه اشاره کرد. معمولا در ساخت انواع سوله در عراق از بهترین فولاد و متریال مصرفی استفاده می‌شود. فولاد به‌کار رفته در این سوله‌ها، باید ضخامت مناسب داشته باشد. از جمله روش‌هایی که برای ساخت سوله در این کشور مورد استفاده قرار می‌گیرند، می‌توان به سوله سبک و سوله خرپایی اشاره کرد.

بهترین شرکت‌های سوله سازی در عراق

شرکت سوله سازی در عراق

همانطور که می‌دانید برای ساخت سوله در عراق، شرکت‌های زیادی وجود دارند. ساخت سوله نوعی سرمایه‌گذاری است و هزینه زیادی را روی دست صاحبان پروژه می‌گذارد. به همین دلیل جای زیادی برای ریسک وجود ندارد و باید بهترین شرکت سوله‌ سازی را انتخاب کنید. شرکت موردنظر باید قادر به ساخت سوله با بهترین متریال و مطابق با استانداردهای روز دنیا باشد. برای انتخاب بهترین شرکت سوله سازی در عراق، بهتر است برخی نکات را در مورد ویژگی‌های آنها، مدنظر داشته باشید. در ادامه به این نکات اشاره خواهیم کرد.

۱. تعهد و اخلاق حرفه‌ای

هر شرکتی در هر زمینه‌ای که مشغول به کار است، باید اخلاق حرفه‌ای و تعهد را سرلوحه خود قرار دهد. داشتن تعهد و اخلاق حرفه‌ای به عنوان اصلی‌ترین ویژگی یک شرکت سوله سازی محسوب می‌شود. به همین دلیل در انتخاب شرکت سوله سازی، باید به دنبال شرکتی باشید که منافع مشتری را در اولویت قرار می‌دهند. برای این شرکت تأمین خواسته و نیاز مشتری باید هدف اصلی باشد.

۲. استفاده از متریال باکیفیت

برای ساخت انواع سوله، بهتر است از بهترین جنس فولاد استفاده شود. فولادی که برای سوله سازی در عراق مورد استفاده قرار می‌گیرد، ضخامت کمی دارد. از دیگر متریالی که باید کیفیت بالایی در ساخت سوله داشته باشد، می‌توان به نبشی، قوطی، ناودانی و … اشاره کرد. بهترین شرکت ساخت سوله، باید تمام این مواد را با بهترین کیفیت تهیه و نصب کند. برخی شرکت‌ها به دلیل کاهش هزینه نهایی، اقدام به استفاده از فولاد و سایر مواد بی‌کیفیت می‌کنند که این کار درنهایت ضررهای سنگینی به صاحبان پروژه وارد خواهد کرد.

۳. سابقه و تخصص در این زمینه

نکته مهم دیگری که در انتخاب شرکت سوله سازی باید مدنظر قرار دهید، داشتن سابقه و تجربه در این زمینه است. شرکت‌هایی که تجربه و تخصص کافی در این زمینه دارند، بهترین پروژه‌ها را به شما تحویل می‌دهند. معمولا این شرکت‌ها از به‌روز‌ترین و پیشرفته‌ترین فناوری‌ها برای سوله سازی در عراق استفاده می‌کنند. همچنین آنها از استانداردهای بین‌المللی روز دنیا پیروی می‌کنند که این مورد در بین بسیاری از شرکت‌هایی که تخصص کافی ندارند، دیده نمی‌شود.

نکاتی در خصوص ساخت و ارسال سوله به عراق

ارسال سوله به عراق

بسیاری از شرکت‌ها ترجیح می‌دهند که سوله را در ایران بسازند و فقط نصب آن را در عراق انجام دهند. به دلایل مختلفی این کار بسیار به‌صرفه‌تر از ساخت سوله در خود کشور عراق است. برخی از مهم‌ترین دلایل این امر، عبارتند از:

  • با توجه به این که اغلب سوله‌ها به روش خرپایی و سبک ساخته می‌شوند، وزن سازه بسیار کاهش پیدا کرده است. به همین دلیل ساخت آن در ایران و حمل و نقل آن به عراق کار بسیار ساده‌ای است. این کار هزینه تمام‌شده سوله سازی در عراق را هم بسیار کاهش می‌دهد.
  • تکنیک و روش‌هایی که در کشور عراق برای ساخت سوله به‌کار برده می‌شود، همچنان قدیمی و سنتی است. در این کشور اغلب از شیوه قدیمی سوله تیرورقی برای ساخت سوله استفاده می‌شود. به همین دلیل ساخت سوله در ایران و ارسال آن به عراق از نظر کیفیتی هم به ساخت مستقیم سوله در عراق برتری خواهد داشت.
  • وضعیت اقتصادی در ایران و کاهش ارزش پول، باعث شده است که ساخت و ارسال سوله در ایران و ارسال آن به عراق از نظر اقتصادی هم بسیار به‌صرفه‌تر از سایر روش‌ها باشد. به همین دلیل اغلب شرکت‌ها به این روش متوسل می‌شوند.

هزینه سوله سازی در عراق

هزینه سوله سازی در عراق

موضوعی که اغلب صاحبان پروژه به آن اهمیت می‌دهند، هزینه سوله سازی در عراق است. برای برآورد نهایی و دقیق سوله سازی در عراق، باید فاکتورهای مختلفی را در نظر بگیرید. اولین و مهم‌ترین فاکتور، متریالی است که در ساخت سوله به کار برده می‌شود. هر چقدر این متریال باکیفیت‌تر باشند، طبیعتا هزینه کلی پروژه هم بیشتر خواهد شد. فاکتور مهم دیگر، دستمزد نصب‌کنندگان سوله است. در صورتی که ساخت سوله در ایران انجام شود، هزینه حمل و نقل آن به عراق را هم باید در نظر داشته باشید.

برای مشاوره رایگان درباره سوله سازی در عراق با شماره ۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷ تماس بگیرید.

نتیجه گیری

امروزه بسیاری از شرکت‌های ایرانی، اقدام به سوله سازی در عراق می‌کنند. با توجه به این که هنوز هم در این کشور از روش‌های قدیمی و سنتی برای ساخت سوله استفاده می‌شود، استقبال از شرکت‌های ایرانی ساخت سوله بسیار بالاست. سوله سازی در این کشور با فولاد کمتر انجام می‌شود. همین موضوع باعث شده است که وزن کلی سازه کاهی پیدا کند. بسیاری از شرکت‌های تولید سوله ترجیح می‌دهند تا سازه را داخل ایران بسازند و به عراق ارسال کنند. این کار از نظر اقتصادی هم بسیار به‌صرفه‌تر خواهد بود.

شرکت مهندسی اعتمادسازه با پشتوانه سال‌ها تجربه موفق در زمینه سوله سازی در شهرهای مختلف کشور، آماده ارائه خدمات خود به متقاضیان در کشور عراق است. این گروه مهندسی قدم به قدم طراحی تا اجرای سوله را به صورت تخصصی و با استفاده از بهترین متریال انجام می‌دهد. برای مشاوره و استعلام قیمت رایگان می توانید با شماره ۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷ در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷

مشاوره و استعلام قیمت رایگان

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.