سوله کارگاه تولیدی

سوله کارگاه تولیدی

بیشتر کسب‌وکارها از اهمیت سوله کارگاه تولیدی برای شروع فعالیت خود آگاه هستند. این سازه فرصتی مهیج برای ایجاد فضایی کاربردی است که هزینۀ مقرون‌به‌صرفه‌ای دارد. همچنین فضای بزرگ و مجهزی را ارائه می‌دهد که با خیال آسوده می‌توان کسب‌وکار خود را آغاز کرد.

برای مشاوره رایگان قبل از سفارش سوله با ۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷ تماس بگیرید.

استفاده از سوله کارگاه تولیدی بسیار ارزشمند است و به کمک آن، جریان خط تولید در ایستگاه‌های پی‌درپی پایه‌گذاری می‌شود. شاید با شنیدن واژۀ کارگاه تصور کنید، سازۀ کوچکی با کمترین امکانات قابل نصب است؛ اما این تصور کاملاً اشتباه است و با فضای گسترده‌ای ارائه می‌شود.

مشخصات سوله کارگاه تولیدی

قیمت سوله کارگاه تولیدی

سوله کارگاه تولیدی از بخش‌های مختلف طراحی می‌شود. بخش اصلی آن را اسکلت فلزی تشکیل می‌دهد که جنس اسکلت بر اساس نوع کاربرد سازه قابل انتخاب است. از جمله اجزای اصلی سازه می‌توان به جان تیرها، استرات، بادبندهای سقفی و بادبندهای دیواری، ستون‌های اصلی و پوشش سقف و بدنه اشاره کرد. تعداد اجزای این سازه نیز با توجه به نوع کاربری سوله کارگاهی می‌تواند متفاوت باشد. در موارد زیر بیشتر با ویژگی‌های سوله کارگاه تولیدی آشنا می‌شوید:

  • ساخت این سوله در کمترین زمان انجام می‌شود.
  • هزینه‌های ساخت و فوندانسیون سوله نسبت به دیگر سازه‌های صنعتی کمتر است.
  • احتمال تغییر حالت سازه بر اثر اثرات منفی حاصل از بالا بودن وزن و عدم تحمل فوندانسیون بسیار کم است.
  • مقاومت سوله کارگاهی بسیار بالا است و روی قسمت‌های فلزی از پوشش‌های مخصوص استفاده می‌شود.
  • مواد مورد نیاز برای ساخت سوله مقرون‌به‌صرفه و قابل بازیافت است.
  • با اجرای ورقه‌های فولادی و گالوانیزه، طراحی سوله به بهترین شکل انجام می‌شود و مقاومت آن افزایش می‌یابد.
  • سوله در اندازه‌های مختلف تولید و ارائه می‌شود و ساختمان و تجهیزات لازم به‌راحتی روی دیوارهای سازۀ فولادی قابل نصب است.
  • مونتاژ و سوار کردن بخش‌های مختلف سوله نیازمند تجربه و مهارت کافی است. اما آماده‌سازی آن به کمترین نیروی انسانی نیاز دارد. اگرچه سازۀ فلزی آن ازپیش‌ساخته است؛ اما عملکرد و مقاومت خوبی دارد و انعطاف‌پذیری آن موجب می‌شود بر اساس نیازها و شرایط کسب‌وکار به مرحلۀ اجرا برسد.

برای مشاوره رایگان قبل از سفارش سوله با ۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷ تماس بگیرید.

انواع سوله کارگاه تولیدی

سفارش سوله کارگاه تولیدی

سوله‌ها دارای طراحی مختلف همچون سبک، سنگین و یو بی ام هستند. هرکدام از آن‌ها با ویژگی‌های خاص طراحی شده‌اند. در ادامه به معرفی هرکدام می‌پردازیم:

سوله سنگین

سوله سنگین یکی از قدیمی ترین نوع سوله‌ها است که با ورق‌های سنگین فلزی تولید می‌شود. وزن بالایی دارد و تنها در شرایط خاص قابل استفاده است. به‌دلیل داشتن وزن بالا نیز نسبت به دیگر سوله‌ها هزینۀ بیشتری دارد. به همین خاطر، اکثر کسب‌وکارها ترجیح می‌دهند از این مدل استفاده نکنند.

سوله سبک

یکی دیگر از رایج‌ترین سوله‌ها، سوله سبک یا همان سوله خرپایی است که نسبت به مدل قبلی با کیفیت و دوام بالاتر طراحی می‌شود. به‌دلیل استفاده از پروفیل روی، وزن این سازه بسیار مناسب است و به‌عنوان گزینۀ قیمت مناسب شناخته می‌شود. در ساخت سوله سبک خبری از تیرورق‌های سنگین نیست و در عین حال، استحکام بالایی دارد و بسیار انعطاف‌پذیر است. البته درصورت بروز اشتباه در زیرساخت و راه‌اندازی سوله، احتمال بروز مشکلات ناگوار افزایش می‌یابد.

سوله یو بی ام

از دیگر مدل سوله کارگاهی می‌توان به مدل یو بی ام اشاره کرد. این سوله با طراحی خاص و مدرن ساخته می‌شود و از نظر ظاهری به‌صورت قوسی است. برای ساخت این سازه از تیرورق استفاده می‌کنند؛ به همین دلیل، قیمت آن کمی نسبت به سوله‌های دیگر افزایش می‌یابد.

مزایای ساخت سوله کارگاه تولیدی

شرکت سوله کارگاه تولیدی

ساخت سوله دارای مزایای زیادی است. کسب‌وکارها به‌جای پرداخت هزینه‌های بالا برای اجرای سازه‌های بتنی از سازه‌های ازپیش‌آماده استفاده می‌کنند و با مزایای زیر روبه‌رو می‌شوند:

هزینه‌های مقرون‌به‌صرفه

مهم‌ترین دلیل انتخاب کسب‌وکارها، هزینه‌های مناسب ساخت سوله کارگاهی است. بیشتر افرادی که هزینۀ پرداخت محیط مجزا برای ساخت کارگاه را ندارند، به سراغ سوله می‌روند و فرصتی برای پیشرفت برای آن‌ها رقم می‌خورد.

استقامت بالا

سوله‌ها دوام و پایداری بالایی دارند و به‌خوبی در مدت زمان طولانی دوام می‌آورند. در صورت بروز مشکل و تخریب بخشی از آن، امکان ترمیم و بازسازی وجود دارد.

طراحی خاص و زیبا

سوله‌های کارگاهی با نمای زیبا و چشمگیر ساخته می‌شوند؛ ازاین‌رو مورد توجه کسب‌وکارها قرار گرفته‌اند. بنابراین با راه‌اندازی آن‌ها، کارکنان مجموعه برای ارتقا کیفیت کار تشویق می‌شوند.

قابلیت کسب درآمد مداوم

از دیگر مزایای استفاده از سوله کارگاه تولیدی، کسب درآمد پایدار است. درصورتی‌که نیازی به محیط این سازه نداشته باشید، می‌توانید آن را اجاره دهید و از محیط آن نهایت استفاده را ببرید.

انعطاف‌پذیری بی‌نظیر

این سوله بر اساس اهداف مختلف قابل راه‌اندازی است و می‌توان آن را به بخش‌های مختلف تقسیم کرد. همچنین هیچ محدودیتی در ساخت آن وجود ندارد. حتی می‌توان آن را بازیافت کرد؛ درحالی‌که دیگر سازه‌های صنعتی چنین قابلیتی ندارند.

برای مشاوره رایگان قبل از سفارش سوله با ۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷ تماس بگیرید.

عوامل مؤثر بر هزینه سوله کارگاه تولیدی

ساخت سوله کارگاه تولیدی

قیمت این سازه بر اساس عوامل مختلفی مشخص می‌شود. در موارد زیر به مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار اشاره می‌کنیم:

مدل

هرچه مدل سوله پهنا و طول بیشتری داشته باشد، ساخت آن هزینه‌برتر است.

جنس

امروزه از مواد اولیۀ مختلف مانند فلز یا بتن برای ساخت سوله کارگاهی استفاده می‌کنند.

پوشش سقف

مدل‌های مختلف پوشش سقف سوله از مواد اولیۀ مختلف مانند پلی کربنات، ورق‌های گالوانیزه و ساندویچ پانل اجرا می‌شوند که ورق‌های ساندویچ پانل قیمت مناسب‌تری دارد.

ابعاد دهانه

یکی از عوامل تأثیرگذار، ابعاد دهانه سوله است که می‌تواند تعیین‌کنندۀ طول ساختار و کیفیت اجرای فونداسیون باشد.

نتیجه‌گیری

اگر قصد دارید برای کسب‌وکار خود سوله کارگاه تولیدی بسازید، به شما توصیه می‌کنیم از تیم‌های مجرب و حرفه‌ای کمک بگیرید و ساخت اصولی سوله را زیرنظر افراد متخصص انجام دهید. گروه مهندسی اعتمادسازه با عملیاتی کردن صدها پروژۀ سوله‌ سازی در سال‌های متمادی، از قابل اعتمادترین و موفق‌ترین شرکت‌های سوله‌ سازی در ایران به شمار می‌رود. برای اطلاع از قیمت سوله کارگاه تولیدی و سفارش آن، می‌توانید از طریق شماره‌تلفن ۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷، با مشاوران ما در اعتمادسازه تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷

مشاوره و استعلام قیمت رایگان