سوله گالوانیزه

سوله گالوانیزه

اگر به دنبال سفارش سوله گالوانیزه هستید، لازم است در ابتدا با نحوه ساخت این نوع سوله آشنا شده، سپس اقدام به سفارش نهایی محصول موردنظر خود داشته باشید. همانطور که از نام این کالا پیداست، این نوع سوله از ورق‌های گالوانیزه نیز ساخته شده است. ساخت و تولید انواع ورق‌های گالوانیزه، از روش‌های متفاوتی پیروی می‌کند.

ساخت ورق‌های گالوانیزه به وسیله فلز روی انجام می‌گیرد. بدین منظور برای تولید ورق یاد شده، پوششی از جنس فلز بر روی ورق فولادی ایجاد می‌کنند. این موضوع سبب شده تا سوله گالوانیزه شما در برابر انواع حرارت و رطوبت مفاوم بوده و از زنگ‌خوردگی نیز به دور باشد!

برای مشاوره رایگان سوله گالوانیزه با شماره ۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷ تماس بگیرید.

علاوه‌بر استفاده از فلز روی در گالوانیزسیون، انواع فلزهایی که در اثر تغییرات آب‌وهوایی و یا گذشت زمان فاسد می‌شوند نیز مقاوم خواهند شد. زیرا این نوع از فلزها را نیز درون حالت مذاب فلزهایی فاسدنشدنی قرار می‌دهند تا سطح فلز اولیه نیز توسط فلز فاسد نشدنی پوشش داده شود!

در نتیجه استفاده از ورق گالوانیزه در ساخت سوله مورد نظر، می‌تواند مزایا و ویژگی‌های منحصر به فردی داشته باشد. بدین علت تهیه و ساخت سوله گالوانیزه، از لحاظ قیمتی در سطح بالاتری نسبت به سایر قیمت‌ها خواهد داشت. در ادامه مطلب به بررسی ویژگی‌ها و فواید استفاده از سوله گالوانیزه در صنعت سوله سازی می‌پردازیم تا با اطلاعاتی کامل بتوانید محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

مزایای استفاده از سوله گالوانیزه چیست؟

خرید سوله گالوانیزه

همانطور که گفته شد، سوله گالوانیزه از ورق‌های گالوانیزسیون شده ساخته می‌شوند. برای مثال، استفاده از سوله گالوانیزه می‌تواند مدت زمان طولانی‌ای برای شما ماندگاری داشته باشد. در قیاس با سایر انواع سوله و ورق‌های استفاده شده در هنگام ساخت این محصول، سوله گالوانیزه طول عمر بیشتری دارد.

علاوه بر مدت ماندگاری بالای این نوع محصول، مقاومت و محافظت بالای سوله گالوانیزه نیز از جمله دیگر مزایای استفاده از سوله گالوانیزه است. این نوع سوله به دلیل استفاده از ورق یاد شده در هنگام تولید، توانسته در برابر انواع رطوبت و خوردگی مقاوم بوده و از پوسیدگی سطح فلز جلوگیری کند. علاوه بر آن پوشش یاد شده در برابر انواع آسیب‌های بیرونی و از جانب محیط، کاملا مقاوم بوده و سلامت ظاهر را حفظ کند. از جمله این آسیب‌ها می‌توان به باران و برف شدید، رعد و برق، بادهای طوفانی و … اشاره کرد.

برای مشاوره رایگان سوله گالوانیزه با شماره ۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷ تماس بگیرید.

از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد سوله گالوانیزه، تغییر ضخامت ورق گالوانیزه از ۱۸/۰ تا ۱۰ میلی‌متر به هنگام ساخت یک سوله است. در نتیجه به هنگام سفارش سوله گالوانیزه، باتوجه به شرایط موجود و مکان اجرای سوله، ضخامت ورق گالوانیزه نیز مشخص خواهد شد.

لازم است بدانید استفاده از سوله گالوانیزه، نیازمند نگهداری مخصوصی نیست! زیرا مقاومت این نوع از ورق بسیار بالا است. در صورت بروز هرگونه مشکل نیز، با هزینه‌ای پایین قابل جبران خواهد بود. باتوجه به تمامی موارد و ویژگی‌های یاد شده، انتظار می‌رود تهیه سوله گالوانیزه نیز خواهان هزینه سنگینی باشد!

در صورتی که هریک از افراد می‌توانند با پرداخت هزینه‌ای متعادل و مناسب، این نوع از سوله را خریداری کرده و با خیالی آسوده به کار خود بپردازند. البته لازم به ذکر است، استفاده از سوله گالوانیزه نیز می‌تواند معایبی داشته باشد. در ادامه برخی از مهم‌ترین معایب را مطرح کرده تا با بررسی هریک از مزایا و معایب گقته شده، بتوانید انتخاب خوبی در نوع سوله خود داشته باشید.

معایب استفاده از سوله گالوانیزه چیست؟

قیمت سوله گالوانیزه

به دلیل استفاده و به‌کارگیری ورق گالوانیزه در ساخت این نوع سوله، باید از انواع ماشین‌های پیشرفته استفاده شود. بدین منظور باید برخی از تجهیزات لازمه در مکان نصب پروژه تهیه گردد. از جمله می‌توان به ماشین‌های پیشرفته و مخصوص اشاره کرد.

از جمله دیگر معایب می‌‌توان به محدودیت تعداد طبقات در سوله گالوانیزه اشاره کرد. اصولا از این نوع سوله در ساخت پارکینگ استفاده می‌شود اما اگر به دنبال سوله‌ای مناسب برای پارکینگ طبقاتی هستید، سوله گالوانیزه نمی‌تواند گزینه‌ای مناسب برای شما باشد.

برای مشاوره رایگان سوله گالوانیزه با شماره ۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷ تماس بگیرید.

از آن‌جا که ورق‌های گالوانیزه در هنگام پوشش سقف سوله اصولا به حالت قوسی هستند، نمی‌توان تقاضای ساخت سوله گالوانیزه مرتقع را داشت. در نتیجه اگر به دنبال سفارش سوله گالوانیزه هستید، حتما باید به میزان ارتفاع دقت کرده و مقداری مناسب را برگزینید. باتوجه به مطالب گفته شده، متوجه چگونگی ساختار و شکل سوله گالوانیزه شده‌اید. جالب است بدانید، نحوه سفارش این نوع سوله به چه صورت است. در ادامه خرید سوله گالوانیزه را توضیح می‌دهیم.

سفارش سوله گالوانیزه

سفارش سوله گالوانیزه

پس از بررسی انواع سوله و چگونگی ساختار آن‌ها، نوبت به انتخاب نهایی مدل سوله می‌رسد. در اثر بررسی بسیار، متوجه تفاوت سوله گالوانیزه با سایر انواع سوله خواهید شد. بدین منظور سفارش سوله گالوانیزه به شما پیشنهاد می‌شود.

خرید سوله گالوانیزه، می‌تواند طبق معیاراتی صورت گیرد. شما در ابتدا باید کارخانه موردنظر خود را انتخاب کنید. زیرا برخی از کارخانه‌ها از جنسی مناسب استفاده نخواهند کرد. بدین منظور انتخاب کارخانه از مهم‌ترین معیارها در سفارش سوله گالوانیزه است. علاوه بر آن، نوع شکل و طرح سوله نیز باتوجه به سفارش شخص مشتری انجام می‌گیرد.

برای مشاوره رایگان سوله گالوانیزه با شماره ۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷ تماس بگیرید.

بدین منظور اگر به دنبال سفارش سوله گالوانیزه هستید، ابعاد و میزان هریک از مقادری طول، عرض و ارتفاع سوله، بر عهده شما خواهد بود! در نهایت شرکت سازنده، سازه نهایی را با استفاده از ماشین‌هایی مخصوص به مکان نصب پروژه انتقال خواهد داد و سایر اقدامات نهایی را در همان مکان انجام می‌دهد.

نتیجه گیری

سوله گالوانیزه طول عمر بیشتری نسبت به سوله های دیگر دارد. از سوله گالوانیزه نمی توان برای پارکینگ های طبقانی و انبارهایی که نیاز به سوله دوطبقه دارند استفاده کرد. برای مشاوره رایگان می توانید با متخصصین اعتمادسازه صحبت کنید، کافیست با شماره ۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷ تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷

مشاوره و استعلام قیمت رایگان