سوله سازی
Video Trigger
درباره اعتماد سازه

ساخت سوله و سوله سازی در اعتمادسازه آروین بابک نیز طرفداران زیادی دارد سوله سازی با یک سازه فلزی، بسیار پر اهمیت می باشد و برای اقدام به این کار می بایست اطلاعات دقیق در این زمینه را به دست آورید شرکت اعتماد سازه آروین بابک در ضمینه طراحی ، ساخت و نصب سازه های فلزی ، سوله و جرثقیل سقفی با نام تجاری اعتماد سازه آوین بابک در سال ۱۳۹۷ شروع به فعالیت نمود و در چشم انداز و رسالت پیش بینی شده خود در ضمینه بهره گیری از فن آوری های نوین و دانش فنی و تخصصی پرسنل خود در راستای ارتقاع کیفیت محصولات خود و رضایت مندی مشتریان و کارفرمایان گام برداشته و نگرش خود را مبتنی بر استقرار سیستم های نوین فنی، اجرایی و برنامه ریزی هدفمند و اقتصادی قرار داده تا به بهترین شکل ممکن فعالیت خود را در سطح کشور و جهان ارائه کند.

چرا ما را انتخاب می کنید؟

چرا اعتماد سازه؟

شرکت اعتماد سازه اروین بابک در سال ۱۳۹۷ با هدف تولید سوله سبک صنعتی تاسیس گردید.این مجموعه هم اکنون با به کارگیری دستگاه های مکانیزه روز دنیا در تولید سوله های صنعتی، اسکلت های فلزی و جرثقیل های سقفی به همراه کادری مجرب و خلاق، توانسته است سهم بزرگی در اجرای پروژه های عظیم کشور داشته باشد.سوله سبک صنعتی به دلیل شکل هندسی خاصی که دارد میتواند در دهانه های بزرگ با وزن بسیار کمتر مقاومت سازه ای بسیار بالاتری داشته باشد.

01

ما به شما پیشنهاد میدهیم

ما میتوانیم به شما بهترین مشاوره و پیشنهاد را جهت ساخت سوله بدهیم.
02

ما کارشناس هستیم

محاسبه و طراحی سوله خود را به اعتماد سازه آروین بابک بسپارید ما به بهترین روش آن را انجام میدهیم
03

کنترل کیفیت و نظارت

نظارت و کنترل کیفیت تخصص اعتماد سازه است. این شرکت با در اختیار داشتن مهندسان و ناظران مجرب مفتخر است خدمات خود را در زمینه ی نظارت اسکلت فلزی و نظارت جوش به کلیه مشتریان و کاربران گرامی ارائه دهد.
04

بهترین تیم

اولین رکن اصلی شرکت سازنده سوله دارا بودن تیم طراحی مجرب و کاردان و  مشرف به عملیات ساخت است.تیم اعتماد سازه آروین بابک با همکاری و تلاش مستمر به بهترین نحو سازه شما را طراحی و اجرا می کند.