مقالات

سوله سازی در عراق

سوله سازی در عراق

سوله سازی در عراق معمولاً به روش تیرورقی انجام می شود که برای استعلام دقیق قیمت سوله سازی در عراق به روش خرپایی و سبک می توانید با ۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷ در تماس باشید.

اجرای جرثقیل سقفی

اجرای جرثقیل سقفی

اجرای جرثقیل سقفی در سریع ترین زمان ممکن با بهترین و با کیفیت ترین قطعات در سراسر ایران. برای استعلاقم قیمت اجرای جرثقیل سقفی با ۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷ تماس بگیرید.

سوله پرورش قارچ

سوله پرورش قارچ

سوله پرورش قارچ را معمولاً به روش سوله خرپایی می سازند، اما اگر بودجه کافی را دارید بهتر است سوله سنگین بسازید. برای استعلام قیمت با ۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷ تماس بگیرید.

سوله سازی در تهران

سوله سازی در تهران

سوله سازی در تهران با توجه به نوع آن متفاوت است. برای استعلام دقیق هزینه سوله سازی در تهران و مشاوره رایگان ساخت سوله در تهران با ۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷ تماس بگیرید.

سوله مرغداری

سوله مرغداری

سولع مرغداری معمولا برای ۲۰هزار قطعه ساخته می شود. برای استعلام قیمت سوله مرغداری کلیک کنید. سوله مرغداری معمولاً به روش خرپایی ساخته می شود.

سوله سازی در مشهد

سوله سازی در مشهد

سوله سازی در مشهد قیمت متفاوتی دارد. برای استعلام دقیق سوله سازی در مشهد با ۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷ تماس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر درباره ساخت سوله در مشهد کلیک کنید.

قطعات سوله

قطعات سوله

قطعات سوله هرکدام نقش مهم در نگهداری سوله دارند که در این مقاله به معرفی کامل ۱۰تا از مهم ترین قطعات سوله (+ کاربردشان) به طور کامل پرداخته ایم.

سوله خرپایی

سوله خرپایی

سوله خرپایی با توجه به کاربرد آن قیمت متفاوتی دارد. برای استعلام دقیق قیمت سوله خرپایی با ۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷ تماس بگیرید. برای راهنمای ساخت سوله خرپایی کلیک کنید.

سوله

سوله

سوله سازه‌ای فلزی با سقف شیب‌دار است 🏭 سوله انواع مختلفی دارد و در این مقاله انواع سوله (تیرورقی، خرپایی و یو بی ام) + کاربردهای‌شان سوله توضیح داده شده است.

بچه سوله

بچه سوله

بچه سوله یک سازه بسیار کوچک در مقایسه با سوله های معمولی است که به سوله مادر تکیه دارد و اصولا در راستای تکمیل اهداف سوله مادر، در مجاورت آن قرار می گیرد.